• [ KRÓTKO ]

    Jeśli znamy już Osadników z Catanu, Ticket to Ride, czy inne popularne tytuły, to Sylla jest zdecydowanie dobrym krokiem naprzód w stronę pogłębiania znajomości gier planszowych, gdyż stanowi świetny pomost do najlepszych tytułów z rankingu światowego takich jak Caylus, Brass, Le Havre, czy Goa. Zapraszam do zapoznania się z [url=http://kgt.tawerna.rpg.pl/Sylla-recenzja-gry-planszowej-a961.php]recenzją[/url].
Z zawodu teleinformatyk, aktualnie także student Politechniki Śląskiej. Od 2007 roku redaktor jednego z największych w Polsce serwisów o tematyce gier fabularnych, planszowych i szeroko
pojętej fantastyki, Tawerna RPG. Do swoich hobby zaliczam, oprócz planszówek, jazdę na rolkach, czytanie książek (nie tylko fantasy) i nowoczesne technologie.

Na blogu skupię się przede wszystkim na przybliżeniu gier planszowych jako alternatywnej formy spędzania czasu zarówno w gronie znajomych, jak i rodzinnym. Oprócz tego przedstawię kilka ciekawych tytułów i przekażę parę refleksji związanych z całym zjawiskiem. Sporadycznie można spodziewać się także treści związanych z fantastyką w ujęciu mniej lub bardziej ogólnym. Mam nadzieję, że coś dla siebie znajdą zarówno wtajemniczeni w temat, jak i całkowici nowicjusze.

Zapraszam do kontaktu: epyon@trpg.pl