• [ KRÓTKO ]

    Wiem, że już długo nie raczyłem Was żadnymi dłuższymi tekstami, ale niestety po zakończeniu sesji moje plany trochę pokrzyżowała choroba (z której powoli całe szczęście wychodzę ;)). Póki co zapraszam do zapoznania się z[url=http://kgt.tawerna.rpg.pl/Na-chwale-Rzymu-recenzja-gry-planszowej-a967.php] recenzją gry[/url] Na chwałę Rzymu w dość nietypowej formie i proszę o uzbrojenie się jeszcze w odrobinę cierpliwości.
Z zawodu teleinformatyk, aktualnie także student Politechniki Śląskiej. Od 2007 roku redaktor jednego z największych w Polsce serwisów o tematyce gier fabularnych, planszowych i szeroko
pojętej fantastyki, Tawerna RPG. Do swoich hobby zaliczam, oprócz planszówek, jazdę na rolkach, czytanie książek (nie tylko fantasy) i nowoczesne technologie.

Na blogu skupię się przede wszystkim na przybliżeniu gier planszowych jako alternatywnej formy spędzania czasu zarówno w gronie znajomych, jak i rodzinnym. Oprócz tego przedstawię kilka ciekawych tytułów i przekażę parę refleksji związanych z całym zjawiskiem. Sporadycznie można spodziewać się także treści związanych z fantastyką w ujęciu mniej lub bardziej ogólnym. Mam nadzieję, że coś dla siebie znajdą zarówno wtajemniczeni w temat, jak i całkowici nowicjusze.

Zapraszam do kontaktu: epyon@trpg.pl